Oferujemy Państwu szeroki wybór przęseł ogrodzeniowych oraz kompleksowe ogrodzenia z bramami, furtkami i słupkami. Uniwersalny charakter naszych wyrobów gwarantuje, że każde nasze przęsło ogrodzeniowe doskonale komponuje się z wyglądem posesji, niezależnie od ukształtowania terenu.

Ogrodzenie ma pełnić funkcję strażnika naszej posesji, ale także powinno być dopełnieniem architektury budynku i dekoracją otoczenia. Właśnie dlatego nasze przęsła metalowe wykonane są z dbałością o estetyczny wygląd. Różnorodność wzorów i kształtów daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia. Oferowane przez nas przęsła wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu pozostają w idealnym stanie przez długie lata.

Przęsła ogrodzeniowe metalowe wykonane są ze stali, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i solidne, a stosowana przez nas technika malowania proszkowego zapewni długoletnią odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i trwałość koloru.

W ofercie mamy elementy wypełnione profilami pionowymi, poziomymi oraz skośnymi. Nasze modele mogą różnić się liczbą wypełniających ich detali, wymiarów, wzorów i kolorów.

Najpopularniejsze wypełnienia przęseł ogrodzeniowych wykonujemy z kształtowników zamkniętych o kwadratowym lub prostokątnym przekroju a także z kątowników. W celu wydłużenia żywotności naszych przęseł oferujemy ich ocynkowanie.

Wykonujemy również indywidualne projekty paneli ogrodzeniowych z darmową wyceną i dostawą na terenie Całej Polski