Firma Pol-Bram, czołowy producent bram garażowych i wjazdowych

Firma Pol-Bram powstała w 2006 i dzięki ciągłemu rozwojowi, jakości wykonania, dopasowaniu produkcji do potrzeb klientów oraz profesjonalnej obsłudze uzyskała uznanie zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Wieloletnie doświadczenie pracowników, otwartość na nowe technologie oraz nowoczesne maszyny sprawiają że każdy z oferowanych przez nas produktów jest najwyższej jakości. W kwestii jakości oraz estetyki nie uznajemy kompromisów. Nasze produkty wykonujemy wyłącznie z materiałów I gatunku od renomowanych producentów co przekłada się na wieloletnią trwałość i bezawaryjność.

Dążąc do dalszej intensyfikacji sprzedaży poprzez sprostanie potrzebom rynku, Pol-Bram nieustannie rozbudowuje park maszyn, wprowadza w firmie nowe technologie, a także rozwija sieć sprzedaży i skupia się na poszerzaniu kwalifikacji pracowników.

Do głównych produktów wytwarzanych przez firmę, należą bramy garażowe, dwuskrzydłowe oraz wjazdowe. Oprócz nich realizowane są również inne projekty, m.in. kojce dla psów, pawilony biurowe, czy ogrodzenia i kraty pomostowe. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala zaoferować klientom najwyższą jakość produktu za korzystną cenę.

Pol-Bram oferuje automatyczne napędy do bram garażowych. Współpraca z renomowanymi firmami produkującymi napędy zapewnia możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta. Napędy gwarantują komfort użytkowania, wysoką jakość i wytrzymałość.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Raciechowice na południe od Krakowa, więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt