Brama garażowa jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia domu. Powinna nawiązywać do kolorystyki budynku, zachowując ogólną estetykę ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna, wygodna w użyciu i bezpieczna. Posiadamy szeroką paletę kolorów począwszy od podstawowej palety RAL poprzez popularne kolory matowe oraz kolory drewnopodobne.

Pol Bram jako producent bram garażowych od 2006 roku skutecznie doradza swoim klientom w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie bram garażowych. Brama nie tylko stanowi zabezpieczenie naszego pojazdu ale również broni dostępu do naszego domu. Oferowane przez nas produkty cechują się wieloletnią trwałością i niezawodnością dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mechanizmom.

Produkujemy bramy garażowe uchylne i dwuskrzydłowe. Oferujemy nie tylko wybór koloru blachy ale i rodzaj jej przetłoczenia. Dodatkowo istnienie możliwość dowolnej konfiguracji wymiarowej jak i poszczególnych elementów: drzwi, okien, automatów.

Nasze bramy dostarczamy i montujemy nie tylko w Krakowie i pobliskich miejscowościach ale na terenie całej Polski. Nie ograniczają nas odległości. Posiadamy wykwalifikowany zespół montażystów oraz flotę pojazdów, która w krótkim czasie dotrze do Państwa i zamontuje zamówioną bramę.

Podstawową zaletą naszych produktów jest stosunkowo prosta a zarazem trwała i stabilna konstrukcja. Nasze bramy garażowe posiadają konstrukcję wykonaną z profili zamkniętych ocynkowanych. Dodatkowo system regulowanych sprężyn zapewnia łatwe i wygodne otwieranie a z drugiej strony zapobiega gwałtownemu opadaniu bramy. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego sterowanego pilotem, który zapewnia najwyższy poziom komfortu obsługi bramy.