Bramy garażowe Pol-Bram
O nas
Oferta
Galeria
Newsy
Kontakt
 


Bramy garażowe dwuskrzydłowe
wjazdowe uchylne dwuskrzydłowe  to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych.

Podstawowe informacje techniczne:

Bramy garażowe dwuskrzydłowe to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych. Indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają prostotę obsługi, stabilną i cichą pracę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bramy dwuskrzydłowe idealnie sprawdzają się jako zabudowa dużych, wysokich garaży czy pomieszczeń magazynowych. Zastosowanie skręcanej konstrukcji powoduje brak połączeń spawalniczych, będących przyczyną powstawania ognisk korozji. Poszycie bramy powleczone jest folią ochronną zabezpieczająca bramę na czas transportu i montażu. Dodatkową izolację termiczną i akustyczna zapewnia uszczelka. Jedno skrzydło (zazwyczaj prawe) posiada zamek z wkładką patentową oraz klamką, drugie ryglowane jest do góry i do dołu za pomocą zamków samozatrzaskowych.

Pol Bram produkuje bramy dwuskrzydłowe pod wymiar podany przez klienta i w różnych opcjach wyposażenia. Istnieje możliwość docieplenia bramy styropianem. Zapewnia to dodatkową izolacje tak termiczną jak i akustyczną. Wariant ten stosowany jest zwykle w bramach do garaży połączonych z budynkiem mieszkalnym. W bramach o większych gabarytach praktycznym wariantem jest uzupełnienie jednego ze skrzydeł w furtkę serwisową umożliwiającą swobodne wejście do garażu bez konieczności otwierania dużego skrzydła. Bramy dwuskrzydłowe mogą być podziale symetrycznie bądź asymetrycznie. Dzięki szerokiej palecie kolorów istnieje możliwość dopasowania koloru bramy do koloru elewacji.

przejdź do galerii...


         

Drzwi stalowe 

stosowane są zwykle jako dodatkowe wejście serwisowe do garaży lub hal magazynowych. W pomieszczeniach gospodarczych o mniejszych gabarytach służą jako główne wejście.


     


Pol Bram charakterystyka Drzwi stalowych 


Drzwi stalowe stosowane są zwykle jako dodatkowe wejście serwisowe do garaży lub hal magazynowych. W pomieszczeniach gospodarczych o mniejszych gabarytach służą jako główne wejście. Zastosowanie skręcanej konstrukcji powoduje brak połączeń spawalniczych, będących przyczyną powstawania ognisk korozji. Poszycie bramy powleczone jest folią ochronną zabezpieczająca bramę na czas transportu i montażu. Firma Pol Bram produkuje drzwi stalowe pod wymiar podany przez klienta. Istnieje możliwość docieplenia drzwi styropianem. Zapewnia to dodatkową izolacje tak termiczną jak i akustyczną. Wariant ten stosowany jest zwykle w drzwiach do garaży połączonych z budynkiem mieszkalnym. Dzięki szerokiej palecie kolorów istnieje możliwość dopasowania koloru drzwi do koloru elewacji. Pol Bram firma produkuje drzwi stalowe bramy garażowe bramy wjazdowe dwuskrzydłowe uchylne ogrodzenia posesyjne kojce dla psów pawilony biurowo przemysłowe


       
Pol-Bram     32-415 Raciechowice 197    tel.: 48 12 372 29 30,   48 12 372 29 40,   tel./fax: 48 12 271 51 50      biuro@pol-bram.pl